בשנת 1963 הקימה קבוצת יהלומנים ותכשיטנים מקצוענים וחדורי מוטיבציה את 'פיין בריליאנט'. הקבוצה מנתה אנשי מקצוע מהמנוסים בתחום, בעלי חזון ומודעות שירות, אשר בזכות אמינותם הרבה, מיומנותם וניסיונם העשיר, קנו לעצמם עם השנים שם בינלאומי בענף היהלומים והתכשיטים.

בראשית דרכה ניהלה חברת 'פיין בריליאנט' מפעל לייצור יהלומים, שהעסיק מעל 100 לוטשים, אשר עמלו על יצירה ייחודית ויוצאת דופן של יהלומים ותכשיטים, הידועים עד היום בעיצובם המרהיב והבלתי מתפשר, עם שימת דגש מיוחד על חדשנות ושמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר, תוך שהם מאמצים כל העת טכנולוגיות חדשות ושיטות ייצור מתקדמות.

מטרת החברה היתה אחת – להפתיע ולרגש את לקוחותיה עם יהלומים ותכשיטים מיוחדים במינם, אשר יבליטו לא רק את היוקרה והאיכות, אלא גם את הצד האומנותי של המוצרים המוגמרים. עובדה זו הביאה לפיתוחו של מסלול עיצוב בהתאמה אישית ולפי דרישות הלקוח, וכמובן מתן אחריות בלתי מסוייגת לכל מוצרי החברה.

כיום מיוצרים התכשיטים של 'פיין בריליאנט' במפעלים באירופה ובישראל. משרדיה ממוקמים – איך לא – בבורסת היהלומים הישראלית ברמת גן, והחברה מציעה מבחר גדול של יהלומים מלוטשים מכל סוג, אשר יוצרו ועוצבו על ידה, כשלכל תכשיט מצורפת תעודה גימולוגית עם תמונתו ומאפייניו, על מנת להבטיח ללקוחותיה הגינות מסחרית, שקיפות מלאה ובטחון מוחלט בקניה.

'פיין בריליאנט' מעצבת ומייצרת מגוון רחב ושווה לכל כיס של תכשיטי זהב משובצים ביהלומים ואבני חן. גם החנות הוירטואלית הוקמה על מנת להביא לקהל רחב יותר של מתעניינים את האפשרות לבחור עבורם יהלומים ותכשיטים מותאמים לכיסם ולטעמם האישי.

אנו מקווים, כי בנוסף למגוון מוצרי האיכות המופיעים באתר, תעזרו בו רבות גם כמקור ידע המכיל מאמרים בלתי תלויים, אשר יענו לכל שאלותיכם.

ואם עדיין תהיינה לכם שאלות, נשמח להיות לכם לעזר, ללא עלות וללא התחייבות, במייל או בטלפון, ובכל עת.

יהלומים
סגירת תפריט
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
×

עגלת קניות